Service & Montage

  
Mats Börjesson - Teknik & Service chef  
Tele: 0533 430 87. E-mail: mats.borjesson@constructor.se 

Magnus Carlsson - Montage chef  
Tele: 031 771 96 27. E-mail: magnus.carlsson@constructor.se 

Christoffer Ohlsson - Teknisk Support/Montage
Tele: 031 771 96 85. E-mail: christoffer.ohlsson@constructor.se

Klas Brandt - Servicetekniker
Tele: 0510 7848 90. E-mail: klas.brandt@constructor.se 

Stefan Höög - Servicetekniker
Tele: 019 760 93 01. E-mail: stefan.hoog@constructor.se 

Kjell Pettersson - Servicetekniker  
Tele: 031 771 96 83. E-mail: kjell.pettersson@constructor.se 

Mikael Nordgren - Servicetekniker
Tele: 040 655 90 31. E-mail: mikael.nordgren@constructor.se

Fredrik Fagerström - Montör
Tele: 031 771 96 03. E-mail: fredrik.fagerstrom@constructor.se

Janne Hämäläinen - Montör  
Tele: 031 771 96 82. E-mail: janne.hamalainen@constructor.se 

Jerry Yngve - Montör  
Tele: 031 771 96 84. E-mail: jerry.yngve@constructor.se     

 

För allmänna frågor & snabbt svar – klicka här»