Skip to main content

Constructor levererar lager- och logistiklösningar till företag i alla storlekar, oavsett bransch. 
Vi tror att den viktigaste framgångsfaktorn i vår bransch är att lyssna på våra kunder.

Som en del av Gonvarri Material Handling, som är representerat i stora delar av Europa, är vi ett av de största företagen i vår bransch med produktion, försäljning och teknisk support. Koncernen har en stark lokal närvaro i hela Europa samt ett återförsäljarnätverk i resten av världen, bland annat Afrika, Mellanöstern och Nord- och Sydamerika.

Säljkontakter Sverige:

Christian Johansen, Säljare Lagerinredning - Norra Halland, Södra Göteborg
Mobil: 0761 404 483. E-mail: christian.johansen@constructor.se

Christian Helmvik, Säljare Lagerinredning - Skåne, Blekinge
Mobil: 0767 712 963. E-mail: christian.helmvik@constructor.se

Mårten Jensen, Säljare Lagerinredning - Södermanland, Närke, Södra Stockholm
Mobil: 0702 487 274. E-mail: marten.jensen@constructor.se

Mikael Johansson, Säljare Lagerinredning - Norra Göteborg, Bohuslän, Värmland
Mobil: 0703 370 027. E-mail: mikael.johansson@constructor.se

Peter Johansson, Säljare Lagerinredning - Västergötland
Mobil: 0706 440 291. E-mail: peter.johansson@constructor.se

Mats Lundh, Säljare Lagerinredning - Småland, södra Halland och Östergötland
Mobil: 0705 886 040. E-mail: mats.lundh@constructor.se

Peter Sörenson, Säljare Lagerinredning - Södra och norra Norrland
Mobil: 0703 370 020. E-mail: peter.sorenson@constructor.se

Mårten Jensen, Säljare Lagerinredning - Norra Stockholm, Norra Mälardalen, Västmanland
Mobil: 0702 487 274. E-mail: marten.jensen@constructor.se

Christian Carlsson, Säljare Butiksinredning
Mobil: 0703 370 028, E-mail: christian.carlsson@constructor.se

Kristian Lundberg, Besiktning & Utbildning
Tele: 031 771 96 38. E-mail: kristian.lundberg@constructor.se

Fredrik Olsson, ÅF
Tele: 031 771 96 25. E-mail: fredrik.olsson@constructor.se

Tomas Görhed, Försäljningschef
Mobil: 0760 526 811. E-mail: tomas.gorhed@constructor.se

Tage Askling, Försäljningschef Lagerautomater
Tele: 019 107 807. E-mail: tage.askling@constructor.se

Magnus Carlsson, Support chef
Tele: 031 771 96 27. E-mail: magnus.carlsson@constructor.se

Mats Börjesson, Teknik & Service chef
Tele: 0533 430 87. E-mail: mats.borjesson@constructor.se

Fyll i nedanstående formulär för att kontakta Constructor, vi hanterar ditt ärende så snart som möjligt.

SE-Contact NEW Constructor.se
 
 
 
 
 
 
Förnamn*
 
 
Efternamn*
 
 
Telefon nummer*
 
 
Stad*
 
 
Post nr
 
 
Email*
 
 
Företagsnamn*
 
 
Industrigren
 
 
 
Välj ämne
 
 
Hur fick du kännedom om oss?
 
 
 
Förfrågan*
 
 
 
 
Genom att fylla i detta formulär godkänner jag sekretesspolicy, cookie policy och rättningslinjer för datainnehåll. Dina uppgifter är säkra med oss. Vi säljer inte, eller tillåter tredje part att kontakta dig direkt. 
 
 
 
Jag vill anmäla mig för att få nyhetsbrev från Constructor.se