Skip to main content

Constructor levererar lager- och logistiklösningar till företag i alla storlekar, oavsett bransch. 
Vi tror att den viktigaste framgångsfaktorn i vår bransch är att lyssna på våra kunder.

Som en del av Gonvarri Material Handling, som är representerat i stora delar av Europa, är vi ett av de största företagen i vår bransch med produktion, försäljning och teknisk support. Koncernen har en stark lokal närvaro i hela Europa samt ett återförsäljarnätverk i resten av världen, bland annat Afrika, Mellanöstern och Nord- och Sydamerika.

Säljkontakter Sverige:

Christian Helmvik
Försäljning Lagerinredning
Skåne, Blekinge
076-771 29 63
christian.helmvik@constructor.se

Olof Wibäck
Försäljning Lagerinredning
Halland, västra Småland, södra Göteborg
072-237 61 38
olof.wiback@constructor.se

Christian Johansen
Försäljning Lagerinredning
Bohuslän, Värmland, norra Göteborg
076-140 44 83
christian.johansen@constructor.se

Peter Johansson
Försäljning Lagerinredning
Västergötland
070-644 02 91
peter.johansson@constructor.se

Mats Lundh
Försäljning Lagerinredning
Småland och Östergötland
070-588 60 40
mats.lundh@constructor.se

Peter Sörenson
Försäljning Lagerinredning
Södra och norra Norrland
070-337 00 20
peter.sorenson@constructor.se

Mårten Jensen
Försäljning Lagerinredning
Södra Stockholm, Södermanland och Närke
070-248 72 74
marten.jensen@constructor.se

Christian Carlsson

Försäljning Butiksinredning
070-337 00 28
christian.carlsson@constructor.se

Christopher Stark
Christopher Stark
Försäljning Lagerinredning
Norra/city Stockholm, Uppland och Västmanland
073-413 48 78
christopher.stark@constructor.se
Tomas Görhed

Försäljningschef Lagerinredning
076-052 68 11
tomas.gorhed@constructor.se

Fredrik Olsson

Återförsäljare
070-577 73 10
fredrik.olsson@constructor.se

Edison Jusufi

Lagersäkerhet, ställagebesiktning, utbildning
072-241 25 12
edison.jusufi@constructor.se

Joel Hallén

Försäljningschef Lagerautomater
070-315 32 65
joel.hallen@constructor.se

 
 
 
 
 
 
 
Förnamn*
 
 
Efternamn*
 
 
Telefon nummer*
 
 
Stad*
 
 
Post nr
 
 
Email*
 
 
Företagsnamn*
 
 
Industrigren
 
 
 
Välj ämne
 
 
Hur fick du kännedom om oss?
 
 
 
Förfrågan*
 
 
 
 
Genom att fylla i detta formulär godkänner jag sekretesspolicy, cookie policy och rättningslinjer för datainnehåll. Dina uppgifter är säkra med oss. Vi säljer inte, eller tillåter tredje part att kontakta dig direkt. 
 
 
 
Jag vill anmäla mig för att få nyhetsbrev från Constructor.se